bootstrap theme

Něco málo o ZDM


Společnost ZDM založili v roce 1990 Ing. Františkem Malý a Jiří Dusík, jako tiskárnu textilních etiket. První strojek na jejich tisk byl vyrobený vlastními silami, což nám umožnilo bez prvotních velkých investic rozjet výrobu. Zvyšující se poptávka po barevných a složitých etiketách rozšířila vybavení firmy o průmyslově vyráběné textilní automaty a stroj Grafotechna české výroby pro produkci plastisolových obtisků.
Navázali jsme spolupráci s německou firmou BMW v oblasti tisku bavlněných tašek a novým partnerem Willy Maisel GmbH. Firma se rozrostla o čtyři automatické carusely na potisk kusového textilu a další zaměstnance. V prosinci 1995 se firma přesunula do současného sídla v Okružní ulici a plocha 3500 m2 umožnila rozšíření firmy o další sítotiskové carusely a stroje pro sublimační tisk.
V roce 2003 se firma jako jedna z prvních zúčastnila programu PHARE 2000, zafinancovala obnovení strojového parku a stala se největší tiskárnou kusového textilu v České republice.

4. patra technologií

Co patro to technologie, dvanáct sítotiskových caruselů, pět sublimačních tiskáren, osm 12tihlavých vyšívacích strojů, šicí dílna na výrobu sportovního a reklamního textilu, velké skladovací prostory. Opravdu velké zázemí a technologické vybavení z nás dělají jednu z největších tiskáren a vyšívacích dílen v České republice.

Jsme největší sublimační tiskárna v České republice, jediná certifikovaná tiskárna pro Adidas, máme velké zázemí a vybavení, takže bez potíží zvládneme i opravdu velké zakázky tisku a výšivek. Kvalita a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě, naše práce nás baví a rádi s vámi vymýšlíme možnosti a způsoby, jak udělat přesně to, co chcete. Ročně nám projde rukama a stroji přes 2 miliony tisků a 850 000 výšivek. V našich dílnách najdete 12 sítotiskových caruselů, 5 sublimačních strojů, osm 12hlavých vyšívacích strojů a přes 100 zaměstnanců.
KONTROLA KVALITY

Jelikož většinu produktů jako je sportovní oblečení nebo firemní textil vyrábíme ve vlastních kapacitách máme během celého procesu výroby propracovaný systém kontroly kvality. Tedy produkt se kontroluje při výrobě, před reklamním potiskem nebo výšivkou a poslední kontrola je při balení před odesláním zákazníkovi a když se náhodou něco nepovede (k této politováníhodné situaci dochází maximálně jednou za deset let), nehrajeme si na mrtvé brouky, ale hledáme společně řešení.
DODRŽUJEME TERMÍNY

Nikdy neslibujeme nesmyslné termíny o kterých víme, že dopředu nemůžeme splnit. Nechceme získat zakázku jen na základě slibu, který nemůžeme splnit. Díky našemu technologickému parku, máme velkou možnost zrychlovat, co zrychlit jde. Chováme se korektně a snažíme se našim klientům vždy vyjít vstříc a nabídnout nejbližší možný termín realizace.

Zkuste to s námi a já vám garantuji spokojenost a kvalitu.
Těším na skvělou spolupráci.

Stanislav Malý
jednatel společnosti

ZDM

Adresa

Okružní 1454/22                     
Aš, 352 01, Czech Republic                     


Kontakt

Email: info@zdm.cz                     Všeobecné obchodní podmínky